Teslimat Koşulları

Değerli Müşterimiz,

Öncelikle Ceremony dünyasına olan ilginiz için çok teşekkür ederiz. Ceremony ailesi olarak tüm ürünlerimizi en yüksek hizmet standartlarında ulaştırmak için çabalamaktayız. Alışverişinizin daha da güvenli ve keyifli olması adına siparişlerinizin teslimatlarına ait merak edebileceğiniz tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Siparişleriniz, bankanız tarafından ödeme onayı alınmasının ardından en geç 3 iş günü içerisinde özel paketinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat adresinizin uzaklığına göre kargo şirketi tarafından siparişin kargoya verilmesi ardından 1-3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılacaktır.

İstanbul içi siparişleriniz 24 saat içerisinde kendi özel kurye servisimiz ile sizlere ulaştırılmaktadır. Uzak ilçelere tarafınızla teyitleşerek kargo ile gönderim yapılabilmektedir.  Böyle bir durumda ise önceden sizlere iletilecek ve onayınız alınacaktır.  

Ceremony Flowers ürünleri yalnızca İstanbul içerisinde sipariş verilebilmektedir. Buket ve aranjmanlar 24 saat içerisinde, Ceremony Botanic siparişleriniz ise 48 saat içerisinde dilediğiniz adrese teslim edilir. 

Bayram ve tatil günlerinde sipariş teslimatı tarafımızdan yapılamamaktadır. 

Çiçek siparişleriniz için teslim süreleri mevsimsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Acil siparişlerinizde Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Siparişlerinizin teslimatında tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması durumunda üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Sipariş vererek satış sözleşmesini, akabinde belirttiğiniz bilgiler ile size ulaşmamızı onaylamış sayılırsınız.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili sizlere bir e-posta yollanacak ve ürünün tekrar stoğa giriş tarihi tarafınıza bildirilecektir. Bu sebeple üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması çok önemlidir.

ceremony.com.tr bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok üyemize alışveriş yapma imkanı tanır. Çok nadiren de olsa tüketicilerin aynı ürünü aynı anda olması halinde stok problemleri yaşanabilmektedir. Böyle bir durum olması durumunda ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en fazla 30 (otuz) gün yeni ürün bekleme süresi bulunmaktadır. Ürününüz bu tarihler arasında size teslim edilemezse ödemeniz tarafımızdan iade edilecektir.

İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.