Hakkımızda

Ceremony, İrem Yargıcı’nın moda ve tekstil alanındaki deneyim ve birikimi, sunumda ve yaratıcılıkta yenilik & estetik arayışının sonucu olarak 1994 yılında kuruldu. Adını hayatın bir tören olduğu düşüncesinden alan Ceremony, hikayesinin mihenk taşı olan davetlerle birlikte tamamen kişiye özel, seçkin ve ayrıcalıklı dizayn yapan çiçek atölyesini de ekleyerek 30 yıldır sevenlerine düğün, davet, organizasyon ve çiçek tasarımı hizmeti veriyor.

Mağazaları ve davetlerinde floral ritüeller ve çiçeklerin sihrinden aldığı ilhamı, Ceremony’yi farklı kılan sunumda yaratıcılık ve şıklıkla harmanlayarak ortaya çıkardığı In Bloom Ev Kozmetiği markasını 2019 yılında hayata geçiren İrem Yargıcı, hem sizin hem evinizin ruhuna iyi gelecek birbirinden farklı ürünleri büyüleyici kokular, en güçlü ve güvenilir içerikler, benzersiz tasarımlar eşliğinde sizlere sunmaya ve Ceremony’nin büyülü dünyasını evinize taşımaya devam ediyor. 

İrem Yargıcı

Işıklar, renkler, birbirinden farklı biçimler ve materyallerle kompozisyonlar hazırlamaktan oldum olası keyif almışımdır. Ceremony’yi ve çalışmalarımı farklı kılanın moda ve tekstil alanındaki birikimimi ambiyans yaratımının ön planına koyarak çiçeklerle dans eden bir harmoni yaratmak olduğunu düşünüyorum. Tasarım söz konusu olduğunda ister bir mekan, ister bir davet veya aranjman, isterse evinizin kokusu olsun; kişisel dokunuşlardan uzak ve soğuk olana karşıyım. Müzikler, ışık oyunları, çiçeksi notalar gibi duyulara hitap eden bileşenleri bir arada kullanma ve bunu yaparken de farklı olma ve denenmemişi ilk kez deneme, yenilikler yaratma çabasındayım.

Hayattaki bütün güzelliklerin uyum içinde, akışında olduğu bir rüyayı yaratmak ve bu rüyayı gerçeğe dönüştürmek en büyük tutkum. Ve tabii ki içinde çiçek olmayan bir rüya düşünemiyorum. Tasarımlarımın vazgeçilmez parçası olan çiçekler, özenli ve detaylıca hazırlanan her şey bu yüzden benim için törensel bir değer taşır. Bu masalsı töreni ister hayatınızın en önemli anlarına, ister günlük yaşantınızın tek bir saniyesine dokundurabilmek ve hafızanızda unutulmaz anılara dönüştürmek en büyük amacım. Bu noktada sadece kendi hayallerimi değil, sizlerin de hayallerini gerçeğe dönüştürebildiğim bir mesleğim olduğu için kendimi çok şanslı sayıyorum.  


"Hayatın keyfini en yoğun şekilde, küçük detaylarla uğraştığımda yaşıyorum. Gün içerisinde akışımda ilerlerken alışkanlıklarımın, ritüellerimin farkına vararak, onları daha derin yaşamak en büyük prensibim. Ceremony kapılarının ardında, bu prensibi 30 yılı aşkın süredir yansıttığım; özenle, detayla, el emeğiyle işlenen büyülü bir dünya sizleri bekliyor."

İREM YARGICI