Fresh Bouquet Scented Soy Wax Candle 240g

 • Fresh Bouquet Scented Soy Wax Candle 240g Fresh Bouquet Scented Soy Wax Candle 240g
 • Fresh Bouquet Scented Soy Wax Candle 240g Fresh Bouquet Scented Soy Wax Candle 240g

Fresh Bouquet Scented Soy Wax Candle 240g

Fresh Bouquet Kokulu Soya Mumu

260.00₺

Canlı, enerjik ve tutkulu bir çiçek buketi kokusundan ilhamla yaratılan Fresh Bouquet Kokulu Soya Mumu. Her tarza rahatça ayak uydurabilen minimal tasarımı, farklı ve hayatından içinden doğal renkleriyle ev dekorasyonunuzun vazgeçilmezi.

His:

canlı, çiçeksi, çekici

Notalar:

müge çiçeği, yasemin, manolya, sedir, misk, kuru amber, siklamen, ozon çiçeği, kuş üzümü

Tatlar:


Dinamik gücünü; dış camındaki açık griye eşlik eden ikonik Fresh Bouquet sarısındaki iç camından alan bu %100 doğal soya bazlı mum, parafin içermeyen formülü sayesinde likit hale geldiğinde vücut losyonu olarak kullanılabilir. Kutusundaki enerjik ve renkli dünyası ile hem sizin hem evinizin ruhuna iyi gelir. Ortalama 60 saatlik yanma süresi ve daha aydınlık bir his veren özel fitili ile yaşam alanlarınıza doğal ve bir o kadar seçkin bir hava katar. Hydrogenated Vegetable Oil (Cas No.: 68334-28-1), Parfum (Cas No.: N/A).

Fitili elinizle düzelterek mumunuzu yakın ve eşsiz çiçek kokularının anında yaşam alanınıza yayılmasına izin verin. Her kullanımdan önce 0.5 cm kadar mum fitilinizi kısaltarak mumunuzun daha aydınlık bir şekilde yanmasını sağlayın. Balmumu havuzunuzun pürüzsüzlüğünün bozulmaması için mumunuz likit haldeyken yerini değiştirmemeye özen gösterin. Kokunuzun yoğunluğunu artırmak için Çubuklu Oda Kokusu ve Oda Spreyi ile birlikte kullanmayı deneyin. Mumunuzun renkli bardaklarını, içi tamamen tükendikten sonra güvenle içecek bardağı veya ev dekorasyonu olarak da kullanabilir böylece geri dönüşüme ve sürekliliğe katkıda bulunabilirsiniz.

Ayrıcalıklı ve seçkin hizmet anlayışımız ile hazırladığımız ürün paketlerimizi İstanbul içi Ceremony Kurye servisimiz ile 24 saat içerisinde adresinize teslim ediyoruz. Türkiye'nin farklı illerine verdiğiniz siparişleriniz için ise siparişinizi verdiğiniz günü takiben en geç 24 saat içerisinde kargo şirketine teslim edilerek, kargo takip numaranıızı otomatik olarak e-mail adresinize iletiyoruz. Siparişiniz öncesi her türlü konuda bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden ulaşabilir, memnun kalmadığınız ürünleriniz için kolay iade koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

cat: fresh-bouquet

Fresh Bouquet Koleksiyonu’nu Keşfet

Yeni bir işe başladığınız ilk gün ya da doğum gününüzde size enerji veren, belki de herhangi bir gün evinizin en tatlı köşesine renk katan ışık dolu bir çiçek buketi. Beyaz ve pembe çiçeklerin misk ve sedirle buluşmasıyla ortaya çıkan sapsarı bir çekicilik. Müge, yasemin ve manolyanın canlılığına ve enerjisine eşlik eden sedir ve kuru amberin harmonisiyle canlı ve tutkulu bir çiçek buketi kokusunu evinize davet edin.
KOLEKSİYONU KEŞFET

Benzer Ürünler

Hem sizin, hem evinizin ruhuna iyi gelecek Ceremony In Bloom ürünlerini sizin için seçtik.

 • Fresh Bouquet Room Spray 500mL Fresh Bouquet Room Spray 500mL

  Fresh Bouquet Room Spray 500mL

 • Fresh Bouquet Room Spray 100mL Fresh Bouquet Room Spray 100mL

  Fresh Bouquet Room Spray 100mL

 • Fresh Bouquet Reed Diffuser 200mL Fresh Bouquet Reed Diffuser 200mL

  Fresh Bouquet Reed Diffuser 200mL

 • Fresh Bouquet Cologne 100mL Fresh Bouquet Cologne 100mL

  Fresh Bouquet Cologne 100mL